top of page
Abant Cozy'de zaman nasıl geçer?

Bölgeye ilk kez geliyorsanız temiz havası, tabiat parkları ve yöresel lezzetleri sizi büyüleceğine eminiz. Önerilerimizi aktarmak üzere mini bir rehber hazırladık ve evinize bıraktık.

_DSC9501 edit small.jpg
Barbekü

Bahçe deyince bizim de aklımıza gelen üç şeyden birisi kesinlikle barbekü yapmak:) Siz ne pişireceğinize karar verin, kömür ve ekipmanları biz sağlıyoruz.

IMG_9564-EFFECTS_Original.JPG
Kış Bahçesi

Misafirlerimizin birlikte zaman geçirebilmesi için oldukça keyifli bir kış bahçesi yaptık. Ateşi yüzünde hissettiğiniz, yanarken odun çıtırtılarını dinlediğiniz bir şömine düşünün.. 

Sevdiklerinizle vakit geçirmek için kış bahçemizde bir şeyler yiyip içebileceğiniz gibi kutu oyunları da oynayabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

IMG_9587.jpg
Veranda

Evinizin verandasında kuş seslerini dinlerken ufak bir kahve molası verebilirsiniz. 

_DSC9230 edit small.jpg
Jakuzi

Tüm evlerimizin banyosunda 180x130 çift kişilik jakuzi bulunmaktadır. 

IMG_0484.jpg
Doğa Yürüyüşü

Bolu doğa örtüsü ve ören yerleri açısından oldukça zengin bir ilimiz. Arabanız ile ulaşabileceğiniz milli parkların yanı sıra evinizden de 10 dk lık yürüme mesafesinde kendinizi harika bir ormanın içinde bulabilirsiniz.. 

E484D8E3-8D01-41D5-BB66-9D32293E15D8.jpg
Sinema Keyfi

Kış bahçemizde akşamları  şömine ateşi karşısında dizi-film keyfi yapabilirsiniz. Akıllı projektörümüzden Amazon Prime, Netflix, Youtube, Disney+ gibi uygulamalar üzerinden içeriklere ulaşabilirsiniz..

IMG_0375.jpg
Mutfakta Bir Takım Şeflikler..

Evlerimizin her detayını kendi eviniz gibi hissetmeniz üzerine tasarladık. Mutfak da bize göre evin kalbi:) Kendine güvenen şeflerimiz için temel malzemeleri hazır tuttuk. 

Mutfakta sizi Altınoluk dan gelen sızma zeytinyağı, sıvı yağ, taze çekilmiş filtre kahve, türk kahvesi, nescafe, tuz ve şeker bekliyor olacak. Ayrıca komşuluk bu günler için, bir eksiğiniz olursa Büyük Geyik de evimize bekleriz:)

IMG_9889.jpg
Şömine keyfi

Evlerimiz merkezi olarak yerden ısınmakla birlikte ateş karşısında oturmayı sevenler için tüm evlerimizin salonunda şömine mevcut. Keyfini çıkarmanız için bir sepet dolusu odun bıraktık :)

IMG_0328.jpg
Köy Kahvaltısı

Kahvaltı benim işim derseniz  taze köy yumurtası ve köy ekmeği ikramımızı her sabah kapınıza bırakıyoruz.. Ya da dilerseniz mis gibi manda kaymağı ve has tereyağı gibi yöresel ürünlerden  oluşan bir kahvaltı servisi sunuyoruz.

IMG_9610.jpg
Evinizin Bahçesi

Müstakil girişli evlerinizin size ait bahçesinde, çıplak ayakla çimlere basabilir, sırtüstü yatıp gökyüzünü izleyebilirsiniz..

Tüm evlerimizin müstakil bahçe alanı bu gibi keyifler için sizi bekliyor..

bottom of page